01-11-2016 - Дніпропетровська обласна організація Товариства Червоного Хреста України. Офіційний веб-сайт

Перейти до вмісту

Головне меню:

01-11-2016

Скрытые страницы > Архів
Міжнародний день студента

Міжнародний день студента працівники Дніпропетровської обласної організації ТЧХУ зустріли з першокурсниками та керівництвом історичного факультету Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара - деканом факультету, доктором історичних наук, професором кафедри історії України Сергієм Івановичем Світленком. У ході зустрічі були визначені та нагороджені студенти - переможці оголошеного раніше конкурсу на кращу роботу з історії Червоного Хреста Дніпропетровщини. Призерами стали студентки І курсу історичного факультету ДНУ Вікторія Фролова та Ганна Загорулько.

"Україна : громадський неспокій" 
Триває черговий етап міжнародного проекту "Україна : громадський неспокій", підтриманий Міжнародною Федерацією Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця (МФТЧХУЧП) та Товариством Червоного Хреста України (ТЧХУ).
Основна мета проекту – надання допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у вигляді ваучерів на облаштування житла, придбання продуктів харчування, медикаментів та питної води, підтримка медико-соціальних центрів, навчання домедичній допомозі, волонтерська служба.
Першочергова допомога надається багатодітним сім’ям, інвалідам І та ІІ груп, віком до 70 років, одиноким годувальникам з дітьми до 16 років та одиноким похилого віку (від 70 років).

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню