Сторінка 2 - Дніпропетровська обласна організація Товариства Червоного Хреста України. Офіційний веб-сайт

Перейти до вмісту

Головне меню:

Сторінка 2

Скрытые страницы > Архів
Протягом 30 червня по 1 липня тривав візит до Дніпропетровщини Надзвичайного та Повноважного Посла Австрійської республіки в Україні Герміне Поппеллер та військового аташе при Амбасаді Австрійської Республіки в Україні полковника Еріха Сімбюргера.

У рамках візиту представники Австрії зустрілися з керівництвом Дніпропетровської обласної державної адміністрації, представниками Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області та Дніпропетровського обласного Товариства Червоного Хреста України. Пані Поппеллер зазначила, що в рамках своєї ознайомчої поїздки по східним областям України, австрійська сторона має на меті дослідити ситуацію щодо соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб та військовослужбовців, зауваживши, що Дніпропетровськ – це перше місто в Україні, після Києва, яке вона відвідала.

«Ми маємо корисний привід приїхати сюди. У якості гуманітарної допомоги ми передаємо ліжка для військового шпиталю, що надає місто Відень. Сподіваюся, що це важлива допомога для медичного закладу, який приймає учасників бойових дій на сході України», – відмітила Надзвичайний та Повноважний Посол Австрії в Україні.

Другого дня представники австрійської сторони та обласної організації Товариства Червоного Хреста України відвідали модульне містечко у Дніпропетровську, де тимчасово проживають родини внутрішньо переміщених осіб. Зазначено, що проект побудови п’яти модульних містечок на Дніпропетровщині, розрахований на заселення 2456 осіб, був реалізований завдяки співпраці з Урядом Німеччини.

Голова Червоного Хреста Дніпропетровщини Людмила Лашко презентувала пані Герміне Поппеллер роботу Товариства ЧХ щодо надання допомоги громадянам України, які змушені були виїхати з районів проведення бойових дій, а також соціальні проекти з допомоги пораненим військовим та розвитку волонтерського руху.


 
Назад до вмісту | Назад до головного меню